Samsun Merkez Oto Kiralama

Samsun Merkez Oto Kiralama

Samsun Havalimanı Araç Kiralama

Geniş araç filosu ile Samsun Havaalanı Rent A Car, 14 yıllık araç kiralama tecrübesini, Çarşamba Havalimanı ofisi ile havalimanı müşterilerine de sunmaktadır. Samsun’da araç kiralamak için, bu internet sitesini ziyaret edip rezerve yapabilirsiniz Bu size havalimanına indiğinizde büyük kolaylık sağlayacaktır.  Ayrıca web sitesi üzerinden yapılan kiralama işlemlerinde %30’ a varan indirim fırsatlarından yararlanarak, ucuz oto kiralama fırsatı bulabilirsiniz.

Kişiler seyahatleri sırasında Çarşamba Havalimanına indikleri zaman, araç kiralama sıkıntısı yaşayabilirler. Bunun için araç kiralama konusunda deneyimi ile hizmet veren Samsun Havalimanı Rent A Car firmasının web adresi üzerinden rezerve yaptırmaları büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca firma, samsun merkez oto kiralama konusunda en ucuz fiyat garantisi de verir. 65 TL’ den başlayan araç kiralama ücretleri ve geniş filosu ile müşterilerine birçok seçenek sunar.

Samsun Havalimanı Oto Kiralama Fırsatları

Samsun Çarşamba Havalimanı Rent A Car,  en uygun fiyat garantisinin yanında 7/24 hizmet garantisi de sunuyor. Müşterilerin istedikleri her model aracı, istedikleri saatte ve ücretsiz olarak havalimanına getiriyor ve yine burada teslim ediyor. Ayrıca kısa süreli Samsun ziyaretlerinizin sorunsuz geçmesi adına, 7/24 yol yardım hizmeti de alabiliyorsunuz.

Samsun rent a car firması, ucuz araç kiralama, 7/24 kiralık araç hizmeti yanında; Samsun’un çeşitli turistik yerlerini gezip görebilmeniz için, Transfer hizmeti de sunmaktadır.

Samsun Havalimanı Araç Teslimatı

Havalimanı araç teslim hizmeti alabilmek için firmayı uçuş bilgileriniz konusunda bilgilendirmelisiniz.  Samsun Havalimanı Rent A Car firması, sizin için, uçuş bilgileriniz doğrultusunda yetkili bir kişi görevlendirir. Araç kiralama firması tarafından gönderilen görevli sizi yolcu kapısında bekler ve üzerinde isminiz yazılı olan bir levha ile sizi karşılar. Bu sırada kiraladığınız aracın teslimatı konusunda, görevli tarafından bilgilendirilirsiniz. Araç kiralama ödemenizi, aracı teslim almanızın ardından nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Tüm bunların dışında aklınızda bulunması gereken önemli bir nokta vardır. Havalimanı çıkış kapısına gelmiş olmanıza rağmen samsun merkez oto kiralama firması tarafından karşılanmadıysanız, 7/24 hizmet veren 0532 632 93 23 nolu telefon numarasından rent a car firmasına ulaşabilirsiniz.