Samsun Oto Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Samsun Oto Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Oto Kiralama sı yapacak insanlar durum acileyetleri gereği bazen bu konuda dikkat etmiyorlar.Bizler hem Rent a car hizmeti veren hemde bu hizmeti alan kişileri aydınlatmak istiyor, insan haklarının yenmediği bir ortam kurmak istiyoruz.

Örnek verecek olursak, samsunda oto kiralama hizmeti alacaksınız ve daha önce bu şehirdeki hiçbir firmadan araç kiralamadınız.Sizlere oto kiralama sı yaparken bazı evraklar belgeler veya senetler imzalatılır.Bir çok rent a car arkadaşımız da prosudür gereğidir diyerek sizleri geçiştirebilirler.Evet arkadaşlar prosüdür gereği diyebiliriz.

Bu konuyu açacak olursak; Oto Kiralama hizmeti veren bu kurum siz aracı kiraladıktan sonra yapacağınız herhan gibi bir kazada araçta oluşabilecek hasar için teminat almak için yapılan bir düzendir.

Yanlız bilmeniz gereken bir husus daha var Filo Kiralama hizmeti dediğimiz bir hizmet daha var.Bu servis Rent A Car kapsamından çok daha farklıdır.Bunu bir sonraki yazımızda yayınlamayı düşünüyoruz.

Sizlere imzalatılan senette aracın başına gelecek hasardan bahsetmiştik; arkadaşlar Rent a car firmaları araçlarına Rent A Car Kasgo 'su denilen ve Emniyet Müdürlüğünün zorunlu kıldığı bir uyglamaya geçti.Bu uygulama yaklaşık 1 yılı aşkın bir süredir vardır.

Sizler aracı kiraladınız aracın başına bişe geldi ! Rent A Car Kasgo'su burada devreye giriyor ve hatalı taraf olsanız bile eğer Alkol madde kullanmadıysanız bütün masrafları karşılıyor.Şunuda belirtip makalemizi sonlandırım;

Dikkat : Oto Kirama 'sı yaptığınız rent a car firması sizden sadece "Araç Yattı" parası dediğimiz ücreti talep edebilir.Bu da oto kiralama firmasından kiraladığını aracın günlük parası kaç TL ise onu verirsiniz ve olayı kapatabilirsiniz.

Oto Kiralama Ailesi - Unutmayın biz bir aileyiz !